Yardım Merkezi

EnTurkiye’ye Hoş geldin

1- EnTurkiye nedir?

-EnTurkiye işletme ile müşteriler arasında köprüdür. İnsanlar kendileri için en doğru işletmeyi kolayca bulurken, işletmeler de kendileri için en doğru müşteriyi bulabilecektir.

2- EnTurkiye’ye neden üye olmalıyım?
– Günümüz dünyasında işletmelerin hedef kitlesi olan doğru müşteriye ulaşması çok zordur. Aynı şekilde insanların aradıkları doğru işletmeyi bulması epey zaman almaktadır. İşte biz bu sorunu çözmek için varız.

3- EnTurkiye’de ne gibi hizmetler bulunuyor?
– Aradığınız kategoride işletmeleri, size en yakın olan işletmeleri kolayca bulabilir, harita eklentimiz ile hemen istediğiniz yere hızlı ve güvenli şekilde gidebilirsiniz. Ayrıca her işletmenin kendine özel profili sayesinde, o işletme ile ilgili detaylı bilgiler alabilir, yorumları okuyabilir ve sizin için en doğru işletmeyi seçebilirsiniz.

Hesap Yönetimi

-EnTurkiye’de hangi paketler bulunmakta?
(Paketlerin fotoğrafli hâli yeterli)
-Şifreni hatırlamakta zorlanıyor veya mail hesabının haberin olmadan değiştiğini mi düşünüyorsun?
-EnTurkiye’de kullandığın e-posta adresinin iznin olmadan değiştirildiğini düşünüyorsan veya şifreni hatırlamakta zorlanıyorsan bizimle hemen Canlı Sohbet’ten ya da (0 850 305 0923) nolu çağrı merkezimiz üzerinden iletişime geçebilirsin. EnTurkiye olarak güvenliğini çok önemsiyoruz.

Ara & Eğlen

İşiniz, eğlenceniz veya kişisel ihtiyaçlarınız için ihtiyacınız olan her şeyi istediğiniz zaman arayın. En Türkiye, hızlı ve kolayca bulmanıza yardımcı olur.

Ara & Eğlen

İşiniz, eğlenceniz veya kişisel ihtiyaçlarınız için ihtiyacınız olan her şeyi istediğiniz zaman arayın. En Türkiye, kolay ve hızlı bir şekilde bulmanıza yardımcı olur.

https://enturkiye.com/wp-content/uploads/2022/08/4.-logo.png

Telif hakkı En Türkiye’ye aittir. Tüm hakları Saklıdır.

https://enturkiye.com/wp-content/uploads/2022/08/4.-logo.png

Telif hakkı En Türkiye’ye aittir. Tüm hakları Saklıdır.

Giriş yap

Kayıt ol

Kişisel verileriniz, bu web sitesindeki deneyiminizi desteklemek, hesabınıza erişimi yönetmek ve aşağıda açıklanan diğer amaçlar için kullanılacaktır. gizlilik ilkesi.

Zaten hesabınız var mı?

kayıp Şifre

lütfen kullanıcı adınızı ya da e-posta adresinizi girin. E-posta yoluyla yeni bir şifre oluşturmak için bir bağlantı alacaksınız.