Mağaza tanıtımıyla ilgili ipuçları

Ağustos 14, 2017Destek0

Bir iş yeri açtınız ve bir sonraki aşama olan ”Nasıl Müşteri Bulurum?” aşamasına geldiniz. Aslında bakarsanız biraz geç kalmış olabilirsiniz. Nasıl müşteri bulurum sorusunun cevabını bulmadan herhangi bir işletme açmak çok riskli bir hareket. Lakin burada olmazları değil, nasıl oluru konuşacağız.

İşletmenizi tanıtmadan önce, sizin işletmenizi tanımanız gerekiyor. Bu işletmenin hedef kitlesi ne, ne üretiyorum ve kime değer katacağım. Bu soruların cevabını bulduktan sonra iş yerinin tanıtımını yapmaya başlayabilirsin.

Öncelikle yapman gereken kendi kişisel markanı inşaa etmek olmalı. Kendi marka adın, kendi logon, kendi sloganın, kendi sosyal medya hesapların ve çalışacağın profesyonel insanlar.

  1. Sosyal Medya Hesaplarını En İyi Şekilde Yönet
  2. Müşterilerine en doğru değeri katarak organik müşteri kazan
  3. Reklamlarını profesyonel insanlara devret

Marka olmak uzun bir süreçtir. Aynı zamanda birbirini takip eden birçok aşamaya bağlıdır. Siz ne kadar doğru ilerlerseniz bu süreç o kadar kısalır.

Cevap bırakın

Ara & Eğlen

İşiniz, eğlenceniz veya kişisel ihtiyaçlarınız için ihtiyacınız olan her şeyi istediğiniz zaman arayın. En Türkiye, hızlı ve kolayca bulmanıza yardımcı olur.

Ara & Eğlen

İşiniz, eğlenceniz veya kişisel ihtiyaçlarınız için ihtiyacınız olan her şeyi istediğiniz zaman arayın. En Türkiye, kolay ve hızlı bir şekilde bulmanıza yardımcı olur.

Telif hakkı En Türkiye’ye aittir. Tüm hakları Saklıdır.

Telif hakkı En Türkiye’ye aittir. Tüm hakları Saklıdır.

Giriş yap

Kayıt ol

Kişisel verileriniz, bu web sitesindeki deneyiminizi desteklemek, hesabınıza erişimi yönetmek ve aşağıda açıklanan diğer amaçlar için kullanılacaktır. gizlilik ilkesi.

Zaten hesabınız var mı?

kayıp Şifre

lütfen kullanıcı adınızı ya da e-posta adresinizi girin. E-posta yoluyla yeni bir şifre oluşturmak için bir bağlantı alacaksınız.