İşinizi Başlatmak

Ağustos 11, 2017Destek0
news-listing-02
news-listing-07

Kendi İşini yapmanın en önemli yanı, o işte özgür olmaktır. Özgür olmak ve aynı zamanda akıllı olmak. Kendi İşinin patronu olduktan sonra belki herhangi bir patron stresi çekmeyeceksiniz bir daha lakin daha da büyüğü olan nasıl hayatta kalırım stresi bu sefer baş gösterebilir. Bu çok normaldir ve eğer böyle bir stresiniz yoksa ya çok iyi firmalarla çalışıyorsunuzdur ya da ne yazık ki batmaya yakınsınızdır. Günümüz Dünyasında rekabet hızla büyürken hayatta kalmanın yolları da çokça azalmaya başladı. En Türkiye olarak sizlere vereceğimiz tavsiyelerden bazıları kısa ve öz olarak;

1- Şirketinize değer katın ve değer üretin

2- Ürettiğiniz değeri doğru kullanıcılar ile buluşturun

3- Doğru yatırımlar yapın ve mutlaka profesyonellerle çalışın

İş yerini kuran insan özgürdür lakin daha özgür olan iş yerine doğru sistemi kuran insandır. İnsan değil de sistem çalışıyorsa, işte o zaman gerçekten özgürsündür..! -A.Hamit AYTOĞAN

 

Cevap bırakın

Ara & Eğlen

İşiniz, eğlenceniz veya kişisel ihtiyaçlarınız için ihtiyacınız olan her şeyi istediğiniz zaman arayın. En Türkiye, hızlı ve kolayca bulmanıza yardımcı olur.

Ara & Eğlen

İşiniz, eğlenceniz veya kişisel ihtiyaçlarınız için ihtiyacınız olan her şeyi istediğiniz zaman arayın. En Türkiye, kolay ve hızlı bir şekilde bulmanıza yardımcı olur.

Telif hakkı En Türkiye’ye aittir. Tüm hakları Saklıdır.

Telif hakkı En Türkiye’ye aittir. Tüm hakları Saklıdır.

Giriş yap

Kayıt ol

Kişisel verileriniz, bu web sitesindeki deneyiminizi desteklemek, hesabınıza erişimi yönetmek ve aşağıda açıklanan diğer amaçlar için kullanılacaktır. gizlilik ilkesi.

Zaten hesabınız var mı?

kayıp Şifre

lütfen kullanıcı adınızı ya da e-posta adresinizi girin. E-posta yoluyla yeni bir şifre oluşturmak için bir bağlantı alacaksınız.