Profil Görünümlerini ve Yorumlarınızı Arttırma

Temmuz 27, 2017Destek0

En Türkiyeye kayıt olduktan sonra artık yapmanız gereken birkaç adım kalıyor. Arkanıza yaslanmak ve müşterilerinizden sayfanız için geri bildirim bırakmalarını rica etmek.

Peki bunu nasıl yapabilirsiniz ve En Türkiye içersinde ki rekabette öne geçebilirsiniz. Aslında yapabileceğiniz birçok strateji var lakin sizinle en basit olanlardan bir kaç tanesini paylaşmak istiyorum.

  1. Kibarca rica edebilirsiniz.
  2. Sayfanıza yorum yapanlara indirim yüzdesi verebilirsiniz
  3. Çay ikram etme karşılığında yorum isteyebilirsiniz.
  4. Yapışkanlı stickerlar ile müşterilerinizin dikkatini çekecek yazılar ile onların gönüllü bir şekilde size yorum yapmasını sağlayabilirsiniz.
  5. Sosyal Medya Hesaplarınız üzerinden paylaşım yaparak geri dönüş alabilirsiniz.
  6. Yakınlarınız ve Sevdiklerinizden yardım isteyebilirsiniz.
  7. Müşterilerinize değer katarak onların otomatik olarak sizlere yorum yapmasını sağlayabilirsiniz.

Müşterilerinizden yorum almak zor gözükebilir lakin aslında bir o kadar kolay. Sizler işletme olarak ne kadar değer katarsanız o kadar değer görürsünüz. O yüzden çok fazla dert etmeniz gereken bir durum değil. Sadece müşterilerinizi memnun etmeye çalışın yeter.

Önemli olan müşterinin seni kendi iş yeri gibi savunmasıdır. Bunu ancak onu değerli hissettirerek başarırsın. Sevgi gördüğünü hisseden insan, mutlaka karşılığını verir. Bu yüzden değer, değerin kapısını aralar.!

 

Cevap bırakın

Ara & Eğlen

İşiniz, eğlenceniz veya kişisel ihtiyaçlarınız için ihtiyacınız olan her şeyi istediğiniz zaman arayın. En Türkiye, hızlı ve kolayca bulmanıza yardımcı olur.

Ara & Eğlen

İşiniz, eğlenceniz veya kişisel ihtiyaçlarınız için ihtiyacınız olan her şeyi istediğiniz zaman arayın. En Türkiye, kolay ve hızlı bir şekilde bulmanıza yardımcı olur.

Telif hakkı En Türkiye’ye aittir. Tüm hakları Saklıdır.

Telif hakkı En Türkiye’ye aittir. Tüm hakları Saklıdır.

Giriş yap

Kayıt ol

Kişisel verileriniz, bu web sitesindeki deneyiminizi desteklemek, hesabınıza erişimi yönetmek ve aşağıda açıklanan diğer amaçlar için kullanılacaktır. gizlilik ilkesi.

Zaten hesabınız var mı?

kayıp Şifre

lütfen kullanıcı adınızı ya da e-posta adresinizi girin. E-posta yoluyla yeni bir şifre oluşturmak için bir bağlantı alacaksınız.