Hakkımızda

Biz kimiz, misyonumuz ve vizyonumuz nedir?

En Turkiye Nedir?

Günümüz dünyasında her gün binlerce yeni işletme açılırken, aynı zamanda binlerce işletme kapanıyor. İkisinin de ortak bir özelliği var ; İNSAN. Bir işletme insanlara ulaşmak ümidi ile açılırken, diğer işletme insanlara ulaşamamak hayal kırıklığı ile kapanıyor. İşte bizim burada var olma nedenimiz, her işletmenin insana ulaşma kolaylığını sağlamak ve onlara bu büyük rekabette yardımcı olmak. İnsan ile İşletme arasında köprüdür En Turkiye!

Her Zaman Kullanıcı Odaklı!

Asıl amacımız, insanların aradıkları doğru işletmeleri bulmalarını sağlamak. Size en yakın ve en uygun iş yerlerini bulmanızı sağlarken, aynı zamanda işletmelerin kendilerini gösterebilmelerini sağlıyoruz.

Bugün istediğin hizmeti dosdoğru bir işletmede almak mı istiyorsun, o zaman sana en yakın ve en uygun işletmeyi ara ve haritamızı kullanarak işletmeye ulaş!

Always user oriented

Our main focus is on the user, whether it's the Bello member, or a visitor trying to find your business.

Hemen Ücretsiz Kaydol!

En Turkiye'ye kayıt olarak sevdiğin işletmeleri bulabilir, onlar hakkında yorum yapabilir ve senden sonraki insanlara objektif bir bakış açısı bırakabilirsin. Senin fikirlerin tüm işletmelerin dosdoğru hizmet verebilmeleri için sadece küçük bir adım..

Ara & Eğlen

İşiniz, eğlenceniz veya kişisel ihtiyaçlarınız için ihtiyacınız olan her şeyi istediğiniz zaman arayın. En Türkiye, hızlı ve kolayca bulmanıza yardımcı olur.

Ara & Eğlen

İşiniz, eğlenceniz veya kişisel ihtiyaçlarınız için ihtiyacınız olan her şeyi istediğiniz zaman arayın. En Türkiye, kolay ve hızlı bir şekilde bulmanıza yardımcı olur.

Telif hakkı En Türkiye’ye aittir. Tüm hakları Saklıdır.

Telif hakkı En Türkiye’ye aittir. Tüm hakları Saklıdır.

Giriş yap

Kayıt ol

Kişisel verileriniz, bu web sitesindeki deneyiminizi desteklemek, hesabınıza erişimi yönetmek ve aşağıda açıklanan diğer amaçlar için kullanılacaktır. gizlilik ilkesi.

Zaten hesabınız var mı?

kayıp Şifre

lütfen kullanıcı adınızı ya da e-posta adresinizi girin. E-posta yoluyla yeni bir şifre oluşturmak için bir bağlantı alacaksınız.