Altı Sütunlu Son Paylaşımlar

Mağaza tanıtımıyla ilgili ipuçları
Mağaza tanıtımıyla ilgili ipuçları
İşletmenizi tanıtmadan önce, sizin işletmenizi tanımanız gerekiyor. Bu işletmenin hedef kitlesi ne, ne üretiyorum ve kime değer katacağım. Bu soruların cevabını bulduktan sonra iş yerinin tanıtımını yapmaya başlayabilirsin.
İşinizi Başlatmak
İşinizi Başlatmak
İş yerini kuran insan özgürdür lakin daha özgür olan iş yerine doğru sistemi kuran insandır. İnsan değil de sistem çalışıyorsa, işte o zaman gerçekten özgürsündür..! -A.Hamit AYTOĞAN
Profil Görünümlerini ve Yorumlarınızı Arttırma
Profil Görünümlerini ve Yorumlarınızı Arttırma
Önemli olan müşterinin seni kendi iş yeri gibi savunmasıdır. Bunu ancak onu değerli hissettirerek başarırsın. Sevgi gördüğünü hisseden insan, mutlaka karşılığını verir. Bu yüzden değer, değerin kapısını aralar.!

Ara & Eğlen

İşiniz, eğlenceniz veya kişisel ihtiyaçlarınız için ihtiyacınız olan her şeyi istediğiniz zaman arayın. En Türkiye, hızlı ve kolayca bulmanıza yardımcı olur.

Ara & Eğlen

İşiniz, eğlenceniz veya kişisel ihtiyaçlarınız için ihtiyacınız olan her şeyi istediğiniz zaman arayın. En Türkiye, kolay ve hızlı bir şekilde bulmanıza yardımcı olur.

Telif hakkı En Türkiye’ye aittir. Tüm hakları Saklıdır.

Telif hakkı En Türkiye’ye aittir. Tüm hakları Saklıdır.

Giriş yap

Kayıt ol

Kişisel verileriniz, bu web sitesindeki deneyiminizi desteklemek, hesabınıza erişimi yönetmek ve aşağıda açıklanan diğer amaçlar için kullanılacaktır. gizlilik ilkesi.

Zaten hesabınız var mı?

kayıp Şifre

lütfen kullanıcı adınızı ya da e-posta adresinizi girin. E-posta yoluyla yeni bir şifre oluşturmak için bir bağlantı alacaksınız.